Akce Soft dent - nit Zobrazit větší

Soft dent - nit

Soft dent - nit

Hellada

Nové

45,00 Kč

52,00 Kč

-7,00 Kč

Více informací

Dentální nit s příchutí čerstvé máty SOFT DENT 50m

Praktický uzavíratelný obal s moderním designem. Návin speciální nitě s nabývajícím objemem v průběhu čištění s příchutí čerstvé máty.

Zubní plak je tvořený z mikroskopických zbytků potravy. Hromadí se, uskladňuje na zubech, dásních i jazyku. To se velmi líbí bakteriím, které se takovými zbytky naší potravy živí. Zabydlí se v ústech, množí se a podílejí se na vzniku zubního kazu a zánětů dásní. Na bakterie ale vyzrajeme, pokud plak pravidelně odstraňujeme. Pak se nemají čím živit a než by držely hladovku, radši naše ústa rychle opustí. My pak nemáme kazy a zuby ani dásně nás nebolí.

Je jasné, že když si na svoje zuby vzpomeneme asi tak jednou týdně, tak jim to moc nepomůže. Naše zuby by nám byly nejvděčnější, kdybychom si je čistili po každém jídle, ale kdo by na to měl přes den čas (no, my asi ne). Proto bude úplně super, když se budete zubům věnovat pravidelně 2x denně. Jednou ráno, kdy je dobré zuby čistit až po snídani (pokud ji tedy nejste zvyklí ukusovat v poklusu za ujíždějícím autobusem). Večer je dobré postarat se taky o mezizubní prostory – kromě kartáčku budete potřebovat i mezizubní kartáček, který se dostane do všech škvír.

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

Soft dent - nit

Soft dent - nit

Napsat recenzi