Akce Gelatine plus maritime Zobrazit větší

Anton Hübner Gelatina plus maritime 360+90 tablet

Gelatina plus maritime

Anton Hübner

Nové

360+90tablet ZDARMA!

Více informací

Tento produkt již není na skladě

505,00 Kč

686,00 Kč

-181,00 Kč

Více informací

Gelatina plus maritime 360+90tablet ZDARMA!

Jedinečný koncept pro zvláště namáhané klouby

POPIS PRODUKTU

OSVĚDČENÁ KLOUBNÍ VÝŽIVA Z MOŘE Gelatina plus maritime  je určena pro cílenou výživu zvláště namáhaného a opotřebeného pohybového aparátu – kloubů, kostí, šlach a také svalů. Je cenným zdrojem jedinečných účinných látek s vědecky ověřenými zdravotními účinky.

Komplexní složení - účinné látky:

  • KOLAGEN MARITIME: speciálně upravené bílkovinné látky z mořských živočichů - hydrolyzát MARITIME. Jedná se o kolagen nejvyšší kvality. Ten v těle představuje základní stavební látku kloubní chrupavky, kostí, šlach a vazů. Bílkovinné látky se také podílí na udržení svalové hmoty, která zpevňuje pohybový aparát a působí na dobrou kondici kostí.
  • VITAMIN C: přispívá k tvorbě pevných kolagenních vláken a je tak nezbytný pro zachování normálního stavu chrupavky kloubů. Pomáhá rovněž chránit buňky v těle před tzv. oxidačním stresem, který poškozuje namáhané kloubní tkáně.
  • KOMBINACE HOŘČÍKU + VÁPNÍKU: účinně přispívá k uchování normálního stavu kostí. Pomáhá biologickému procesu dělení buněk, který je důležitým předpokladem každodenní přirozené obnovy tkání kloubního aparátu.

KOMU JE GELATINA PLUS MARITIME URČENA?

Gelatina plus maritime je určena  všem osobám zatěžujícím organismus fyzickou prací či aktivním pohybem, sportovcům, seniorům, lidem s nadváhou, a také osobám se zvýšenou potřebou živinných a minerálních látek. Je určena pro cílenou výživu zvláště opotřebeného či namáhaného pohybového aparátu - kloubů, kostí a šlach a svalů.

MNOŽSTVÍ

450 tablet

SLOŽENÍ

Speciálně enzymaticky dokonale naštěpený vysoce čistý hydrolyzát mořského původu – maritime (z ryb, s obsahem siřičitanu), plnidlo sorbitol, uhličitan vápenatý, uhličitan hořečnatý, vitamin C – kyselina askorbová, protispékavá látka – stearat hořečnatý, oxid křemičitý, přírodní pomerančové aroma.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Užíváme 3x denně 2 tablety. Polykáme je celé a zapíjíme vodou. V případě potřeby můžeme denní dávky zdvojnásobit.

Doplněk stravy

Doplňky stravy společnosti OSKAR salus s.r.o. jsou založeny na přírodních a přírodně identických surovinách, jsou dokonale vstřebatelné a využitelné v lidském těle. Bez konzervačních látek.

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

Anton Hübner Gelatina plus maritime 360+90 tablet

Anton Hübner Gelatina plus maritime 360+90 tablet

360+90tablet ZDARMA!

Napsat recenzi