Akce Gelatina plus Zobrazit větší

Anton Hübner Gelatina plus 360 kapslí

Gelatina plus

Anton Hübner

Nové

Tento produkt již není na skladě

469,00 Kč

565,00 Kč

-96,00 Kč

Více informací

Gelatina plus 360 kapslí

ZNAČKA, KTERÁ JE GARANTEM KVALITY

VLASTNOSTI

Gelatina plus je přípravek pro správnou výživu a funkčnost pohybového aparátu a podporu všech kloubů v těle. Je zvláště cenným nutričním zdrojem jedinečných účinných látek s vědecky ověřenými zdravotními účinky.  

Komplexní složení – účinné látky:

KOLAGEN Q-PREMIUM: Gelatina plus obsahuje vysoce kvalitní čistý kolagen Q-PREMIUM s optimálním spektrem 20 AMINOKYSELIN*. Kolagen  je vláknitá, pevná bílkovina, která je klíčovou stavební látkou kloubních chrupavek, kostí, šlach a vazů. Tvoří pevná a ohebná vlákna, jež vyztužují všechny kloubní tkáně. Kolagenní bílkovinné látky představují důležitou komponentu pohybového ústrojí, formují jednotlivé typy kolagenu včetně typů I a II. Bílkovinné látky se také podílí na udržení svalové hmoty a normálním stavu kostí.

VITAMIN C: přispívá k tvorbě pevných kolagenních vláken a podporuje normální stav chrupavek kloubů a kostí. Působí jako antioxidant a pomáhá tak chránit buňky v těle před oxidativním stresem, tedy i buňky namáhaných kloubních tkání.

VÁPNÍK + HOŘČÍK + ŽELEZO: Vápník pomáhá k uchování normálního stavu kostí. Hořčík zase k elektrolytické rovnováze a také přispívá k normální syntéze bílkovin. Železo je nezbytné pro tvorbu hemoglobinu a červených krvinek. Zdravá krev plná živin je rozhodující pro dobrý stav kloubních tkání a pohybového systému.

*podíl jednotlivých amimokyselin v obsaženém kolagenu: Alanin 8,4%; arginin 7,7%; asparagin 4,5%; cystein 0,1%; glutamin 10%; glycin 23,3%; histidine 0,9%; hydroxylysine 1,5%; hydroxyprolin 12,3%; isoleucin 2,6%; leucin 2

KOMU JE GELATINA PLUS URČENA?

Gelatina plus je určena všem osobám zatěžujícím organismus aktivním pohybem, starším lidem, lidem s nadváhou, a také osobám se zvýšenou potřebou živinných a minerálních látek. K cílené podpoře správné každodenní funkčnosti celého pohybového aparátu, jeho pevnosti, pružnosti a odolnosti i při extrémním zatížení.

MNOŽSTVÍ

360 kapslí

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Užíváme 3x denně 2 kapsle. Polykáme je celé a zapijíme vodou. V případě potřeby můžeme denní dávky zdvojnásobit.

Doplněk stravy

Doplňky stravy společnosti OSKAR salus s.r.o. jsou založeny na přírodních a přírodně identických surovinách, jsou dokonale vstřebatelné a využitelné v lidském těle. Bez konzervačních látek.

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

Anton Hübner Gelatina plus 360 kapslí

Anton Hübner Gelatina plus 360 kapslí

360 kapslí

Napsat recenzi